Porady szachowe

Games Tips and Tricks

Porady szachowe

February 27, 2020 Chess 0


Przeczytaj poniższe wskazówki szachowe, aby uzyskać pomysł na temat gry. W grze w szachy stosuje się różne pomysły i motywy.

 
Jeśli jesteś zaawansowanym szachistą, ta strona jest dla Ciebie zbyt łatwa, po prostu przejdź do innych stron w mojej witrynie, gdzie możesz odtworzyć najlepsze ruchy szachowe z różnych dobrych otworów szachowych w przeglądarce szachowej.

To robi dużą różnicę, jak zaczynasz grę. Wielu szachistów przegrywa, ponieważ na początku gry wykonują złe ruchy szachowe. Po prostu nie wiedzą, jak zacząć poprawnie.

Aby lepiej grać w szachy, nie potrzebujesz tanich sztuczek szachowych, które nie istnieją, ale musisz zrozumieć pozycje szachowe na głębokim poziomie i zapamiętać najlepsze ruchy otworów szachowych, w które chcesz grać. To wymaga twojego czasu, dyscypliny i wysiłku z twojej strony.

Studiuj szachy szybko i skutecznie


Musisz jednak studiować ważne zasady szachowe z pomocą silnego szachisty, który wie, co musisz wiedzieć, nie marnując czasu na czytanie niezliczonych szachowych książek. Polecam wysokiej jakości kurs szachowy dla początkujących i zaawansowanych graczy stworzony przez Szachowego arcymistrza Smirnova (Ukraina) oraz wszystkie jego kursy jego unikalnego systemu nauczania szachowego, który uczy wszystkiego, co musisz wiedzieć w skondensowany, wysoce wydajny sposób, aby zostać najlepszym szachistą szybko.

Podstawowe myślenie w szachach


Pokażę najważniejsze otwarcia, które grają obecnie mistrzowie. Będziesz mógł je odtworzyć na mojej stronie.

Ale najpierw przyzwyczaj się do podstawowego myślenia poniżej, zanim zaczniesz uczyć się jakichkolwiek otworów.

 
Najpierw zdobądź dobry zestaw szachowy w tym indyjskim sklepie szachowym lub w renomowanym USA Chess Store, aby móc wygodnie grać w szachy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *